Menu

Neon

Popkultura w jasnym świetle

Spam spam pogania vol.9

rinoasin

Dziś spam, jutro Adventure time, a pojutrze powrót D jak Disney. Takie są plany, jestem ciekawa, co z tego wyjdzie... A teraz, przejdźmy do rzeczy.

poi_by_barukuriid63msca

Art by barukurii

Oglądam Person of Interes i bawię się doskonale. Tak bardzo, że po zakończeniu drugiego sezonu zrobiłam sobie przerwę, by nie skończyć przygody z Reesem i Finchem za szybko. Długo nie wytrzymałam i obecnie znowu bacznie obserwuję kogo tym razem wytypuje Maszyna i co słodkiego zrobi Bear (serial powinien dostać nagrodę za najbardziej wiarygodne przedstawienie psa w historii telewizji!). Polecam gorąco i dorzucam notkę Rusty na temat PoI.

Nominacje do Oscara zostały ogłoszone, docenieni zostali także i młodzi zdolni Brytyjczycy, co z miejsca przypomniało mi o tekście Zwierza o Britt Pack z lat 80-tych. Warto przeczytać o karierach tych, którym się udało i tych, którym zdecydowanie nie wyszło. A skoro o Brytyjczykach mowa, oto zabawny filmik z Martinem Freemanem powracającym do Biura pod postacią hobbita.


Nie tak dawno manga Naruto została wreszcie zakończona. Byłam wielką fanką tego tytułu na przełomie gimnazjum i liceum, po czym się znudziłam i zakończyłam lekturę gdzieś po (SPOILER!) śmierci Itachiego (KONIEC SPOILERA!). Może w przyszłości nadrobię, może. W każdym razie nie tak dawno Suzarro napisała ciekawą notkę na temat Sakury i jej rozwoju na przestrzeni tej długaśnej historii. Bardzo dobre argumenty, miło odpocząć od ciągłego hejtu na tę bohaterkę. 

Twórcy mojego ukochanego The Secret of Kells stworzyli kolejną animację, której zwiastun oglądam w koło. I nie będzie przesadą, jeśli napiszę, że Song of the Sea jest dla mnie najbardziej wyczekiwanym filmem tego roku, niech się Avengersi schowają!

Adeenah na podstawie The Walking Dead stworzyła modowy poradnik w razie nagłej apokalipsy. Lepiej przeczytać, tak na wszelki wypadek. 

I na sam koniec tańczący Strażnicy Galaktyki. Ech, dałabym wiele, by to zobaczyć na dużym ekranie!:)

Dziś koniec, jutro recenzja epizodu Evergreen, zapraszam!

Gosiakowa

Tajemniczy ogród >

< Evergreen

© Neon
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci